Novinky a akce e-mailem
Chcete od nás dostávat novinky přímo na svůj e-mail?
Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA. Zjistit více.
Informace získané prostřednictvím Google reCAPTCHA podléhají Pravidlům ochrany osobních údajů a Smluvním podmínkám společnosti Google a používají se všeobecné bezpečnostní účely (nepoužívají se na přizpůsobenou reklamu společnosti Google)

Něco o mě

Úvod ÚvodNěco o mě

    

 

 

 Cínované šperky od martapy 

Výrobou originálních cínovaných šperků se zabývám od roku 2008-2009. Můžete mě znát pod značkou "martapa". 


Najdete zde převážně výrobky zpracované technikou MĚKKÉHO PÁJENÍ CÍNEM.                        

 

     


Poprvé jsem držela pájku v ruce ve svých asi 10letech,kdy jsem si se svým tátou osadila svoji vlastní destičku elektrosoučástkami :-)) 

Tato technika mě tak oslovila, že jsem u ní jako u jediné vydržela takhle dlouho. Stále objevuji nové a nové možnosti.


Ze všeho nejraději pracuji s KAMENY, ale mám ráda také SKLO, to vše ve spojení s KOVYMám ráda kombinaci chladného kovu s přírodními materiályInspirací je mi každodenní život, ale taky příroda či hudba.


A teď už nakoukněte ke mě do obchůdku,kam Vás srdečně zvu a kde si můžete cínované šperky zakoupit.


Můžete se také podívat do GALERIE již prodaných šperků, kde je jen menší ukázka mojí tvorby.


Pokud by jste měli nějaké přání, ozvěte se na můj mail: martapa@seznam.cz a napiště mi svoji představu. Práci na zakázku se nebráním, jen na ni nezbývá tolik času. Přesto se budu snažit Vám vyhovět a upřesním Vám i předběžný termín.


Pokud se Vám zalíbí některý již prodaný šperk, stejné nědělám ani na zakázku. Ono to ani nejde, jednak je každý kámen sám o sobě jiný a také moje tvoření je svobodný projev, ve šperku se promítají moje fantazie, inspiruji se v každodenním životě a v různých etapách života vyrábím různé šperky. 

Můžu Vám vyrobit maximálně šperk podobný, nikoliv stejný.


          Při pájení šperků používám bezolovnatý cín s Ag 3 až 4% 

 

 

Pořádám také KURZY PÁJENÉHO ŠPERKU. Více najdete v popisku u kurzu. Kurzy jsou individuální, věnuji se vždy pouze 1 osobě /lze však na přání kurz max. pro 2 osoby/. Po absolvování kurzu si také můžete zakoupit veškeré vybavení na domácí cínování a nemusíte tak nic shánět na několika místech, platit několikrát poštovné. Např. osvědčené pájecí pero, cínovou pájku /kterou si nechávám speciálně vyrábět pro šperkařské účely/, chemii, dráty, pinzety, svorky.... Můžete pak doma začít rovnou cínovat...

 

 

Těším se na Vás! Ať už na kurzu nebo jako zájemce o šperk.

Často u mě nakupují i muži dárky pro své partnerky. Ráda poradím dle typu obdarované, aby jste se lépe trefili a udělali šperkem radost. Můžete mě kontaktovat mailem či telefonicky.

 

Přeji Vám všem krásné a pohodové dny

 

... Vaše martapa 

 


Copyright 2020 - 2023 © www.cinovane-sperky.cz