Novinky a akce e-mailem
Chcete od nás dostávat novinky přímo na svůj e-mail?
Tato stránka je chráněna službou reCAPTCHA. Zjistit více.
Informace získané prostřednictvím Google reCAPTCHA podléhají Pravidlům ochrany osobních údajů a Smluvním podmínkám společnosti Google a používají se všeobecné bezpečnostní účely (nepoužívají se na přizpůsobenou reklamu společnosti Google)

REFERENCE

Úvod REFERENCE

Hodnocení od Vás, zákazníků

 

Výběr z toho, co jste mi napsali po zakoupení šperku na mých internetových obchůdcích či po absolvování kurzu.  To opravdu potěší a moc za milá slova děkuji ! 

 

Vybráno - Citace:

 

"Dobrý večer paní Marto,

Moc Vás zdravim. Vše došlo v pořádku a jsem nadsena z nádherných kamenu i citlivého zpracování cinu. Jsem překvapena rychlosti vyřízení me objednavky. Těším se na další Vaše zdařile šperky.
S úctou k Vasi tvořivosti, Vlaďka"

 

 

"Děkuji za skvělý kurz. Přišla jsem domů a bylo mi po něm jak po týdenní dovolené"

 

 

"Děkuji moc za skvělé výrobky. Myslím,že tentokrát dostanu od manželky velkou pochvalu"

 

 

"V tomto obchůdku jsem nakupovala poprvé. Šperky jsou nádherné, úžasné, cena příjemná. Děkuji taky za dárek, který byl přiložen. Rovněž se mi moc líbí krabičky, ve kterých byly umístěny. Práci prodejce "Martapa" hodnotím nejvyšší známkou, a nejen to, i vkus a celkový vzhled, protože co do vkusu mám dost vysoké nároky. Prohlížela jsem si i šperky od jiných (cínované), ale šperky od "Martapa" považuji za jedny z nejlepších. Nákup zde velmi doporučuji. Úhrada i doručení-vše proběhlo naprosto perfektně a bez zádrhelů. Prostě SUPER! Marie T."

 

"Super kurzík,skvělá "paní učitelka",dozvěděla jsem se všechny důležité informace a poznala jsem úžasného člověka. Děkuju moc,Marti "

 

 

"Šperky vytvořené na přání jsou luxusní. Paní Marta je velmi vstřícná a trpělivá. Bleskové odeslání, pečlivě zabaleno. Moc děkuji za dáreček."

 


 "Ještě jednou moc děkuji za kurzík a ještě něco víc, co mi návštěva u Tebe Martičko dala " t..r..

 

 


"Krásná práce, velmi příjemná komunikace, z náušnic mám velkou radost, jsou nádherné, moc děkuji. Saška"

Copyright 2020 - 2023 © www.cinovane-sperky.cz